Veel schade door uitslaande brand Stavangerstraat Den Haag
Den Haag – In de nieuwjaarsnacht heeft een brand gewoed bij de carports en garages van twee woningen aan de Stavangerstraat. Daarbij raakten ook twee personenauto’s zwaar beschadigd.
Rond 03.00 uur kwamen bij de hulpdiensten meerdere meldingen binnen van de brand. Bij aankomst van de brandweer bleek het vuur uitslaand te zijn. De bewoners van beide woningen konden zich nog vóór de komst van de hulpdiensten zelfstandig in veiligheid brengen.
Ambulancepersoneel heeft in totaal tien personen gecontroleerd op mogelijke verwondingen. Niemand hoefde voor verdere behandeling naar het ziekenhuis te worden vervoerd.
De brand heeft aanzienlijke schade veroorzaakt aan beide woningen. Ook de auto’s van de bewoners liepen zware schade op. Over de oorzaak van de brand is op dit moment nog niets bekend.









