Veel rook bij containerbrand in bedrijfspand De Lier

De Lier - De brandweer is in de nacht van maandag op dinsdag met meerdere voertuigen uitgerukt voor een brand in een bedrijfspand aan de Jan van de Laarweg.


De melding van de brand kwam rond 01:10 uur binnen. Bij aankomst van de brandweer kwam veel rook uit het pand. Al snel werd opgeschaald naar middelbrand, omdat twee tankautospuiten waren ingezet.

In het pand bleek een container in brand te staan, wat gepaard ging met flinke rookontwikkeling. Brandweerlieden hebben de container snel naar buiten gebracht, waarna deze buiten is afgeblust.

Ondanks het snelle optreden van de brandweer ontstond binnen in het pand veel schade door de brand. Vooral de rookschade is aanzienlijk. De brandweer wist echter te voorkomen dat het vuur zich verder door het gebouw kon verspreiden. Bij de controle op eventuele uitbreiding werd onder meer een hoogwerker ingezet.

Nadat het vuur onder controle was gebracht, heeft de brandweer het pand geventileerd om de rook te verdrijven.

Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.

1AzWpq.JPG

sNxa1I.JPG

v8NF8K.JPG

9GN97D.JPG

HF4x73.JPG

KkCoiT.JPG

5OGbTo.JPG

Jlczsy.JPG

282f8D.JPG

r1DIRl.JPG

XeSqKF.JPG

QVcdfh.JPG

VYWDhh.JPG

GTkiLE.JPG