Zeer grote brand in berm Prins Clausplein

Den Haag - Langs de A12 ter hoogte van het Prins Clausplein is aan het einde van de middag een flinke bermbrand ontstaan.


De eerste meldingen kwamen rond 16.45 uur binnen bij de meldkamer.

Brandweereenheden uit onder meer Den Haag, Zoetermeer, Leidschendam-Voorburg, Wassenaar, Honselersdijk en Pijnacker zijn gealarmeerd om de brand te bestrijden. Er is opgeschaald naar het sein 'Zeer grote brand'.

Vanuit de richting van Zoetermeer is de aansluiting met de A 4 richting Rotterdam en Leiden afgesloten.

Rijkswaterstaat is ter plaatse en heeft een deel van de snelweg afgezet. Het verkeer ondervindt hierdoor flinke hinder.

De brand is zo te zien begonnen langs de berm van de hoofdrijbaan en heeft zich naar boven verspreid en is vervolgens overgeslagen over de aansluiting naar de A4.

Rond 17.40 uur kon het sein 'brand meester' worden gegeven. De brandweer is bezig met nablussen. Volgens een woordvoerder van de brandweer heeft de brand gewoed over een oppervlakte van drie of vier voetbalvelden.

Omstreeks 18.00 uur waren de laatste brandhaarden geblust en konden de eerste voertuigen terug naar de kazerne.

Bij de brandbestrijding en ondersteuning zijn brandweereenheden ingezet van kazernes in Den Haag, Leidschendam-Voorburg, Zoetermeer, Rijswijk, Wassenaar, Maasland, Honselersdijk, Pijnacker-Nootdorp en Wassenaar.

lVfkE6.JPG

5w9kp2.JPG

oroqNU.JPG

bLP1je.JPG

USkqvA.JPG

20rtK5.JPG

XZrBhc.JPG

p6yVWF.JPG

Jj2yG9.JPG

WvsKKD.JPG

hSJ1jC.JPG

bz8NX9.JPG

bqrTFB.JPG

5nWOAB.JPG

42WxOV.JPG

uSdC9A.JPG

xuFlVd.JPG

YxPTkx.JPG