Pony aangereden door vrachtwagen
![TDK 9052](images/2013/03/27/n223-kop.jpg)
![t-TDK 9055](images/2013/03/27/n223-thumb.jpg)
Den Hoorn - Op de N223 tussen Den Hoorn en De Lier heeft vanavond een aanrijding plaatsgevonden tussen een vrachtwagencombinatie en een pony. Een dierenarts heeft de pony laten inslapen.
De vrachtwagenchauffeur reed omstreeks kwart voor negen met zijn vrachtwagencombinatie in de richting van De Lier toen er plots een losgebroken pony zijn richting op kwam rennen over de weg.
De vrachtwagenchaffeur kon de pony niet meer ontwijken en een aanrijding was het gevolg. Door de aanrijding raakte de pony zwaargewond. Een ter plaatse gekomen dierenarts kon helaas niets meer voor de pony betekenen en heeft deze laten inslapen.
Nadat de pony van de weg gehaald was heeft de brandweer het wegdek schoongemaakt. Hierna is de N223 weer vrijgegeven voor het verkeer.
De vrachtwagen liep door de aanrijding lichte schade op maar kon zijn weg vervolgen.
Foto's: Ricardo Bonsang