![](/images/2018/07/02-Gallery/Incident-3867/8ThPXZ.jpeg)
![](/images/2018/07/02-Gallery/Incident-3867/8ThPXZ.jpeg)
![](/images/2018/07/02-Gallery/Incident-3867/8ThPXZ.jpeg)
Paard zoekt verkoeling op de Geerweg
Nootdorp - Het is deze dagen aardig puffen buiten; de zon schijnt naar hartelust en door de warmte lijkt iedere inspanning teveel.
Niet alleen mensen hebben daar last van, ook voor dieren is die warmte niet altijd aangenaam.
Misschien daarom dat een paard vanmiddag de koelte heeft opgezocht van een sloot aan de Geerweg. Het probleem was echter dat de sloot in uiteraard geen enkel probleem is, maar de sloot weer uit gaan op wat meer haken en ogen stuit.
Om die reden kwam de brandweer ter plaatse met verschillende voertuigen, ten einde het paard weer op de kant te krijgen. Waaronder de 'kleine kraan 15-7480 van kazerne Den Haag/Leidschenveen.
Nadat een dieranarts het paard een kalmerend spuitje had gegeven, hebben de brandweerlieden het dier een paardenbroek aangetrokken. Hierna is het edele dier uit het water getild.
Het paard loopt nu weer, ogenschijnlijk onaangedaan, in de wei.
Foto's: Rene Hendriks, Sven Poeze en Roy Wolter