Er kwam iets harigs uit het keukenkastje... | Regio15.nl

Er kwam iets harigs uit het keukenkastje...

Den Haag - Het is niet fijn als je erachter komt dat je last hebt van mieren in je keuken.


Maar wat er vanavond bij een bewoner van de Berkenbosch Blokstraat uit het keukenkastje kwam zetten was van een geheel  andere orde.

Tot grote schrik van de bewoner kwam er namelijk bij het openen van een keukenkastje een levensgrote en harige spin tevoorschijn gekropen.

Na van de eerste schrik te zijn bekomen aarzelde de bewoner geen moment en plaatste een object over de spin, zodat deze niet verder weg kon kruipen.  Daarna werd Dierenambulance Den Haag gebeld.

De medewerker van de Dierenambulance heeft de spin weten te pakken en heeft deze naar een speciale opvang overgebracht.

Over het soort spin kon men nog geen uitsluitsel geven, maar vermoedelijk gaat het om een zebravogelspin (Aphonopelma seemanni). Het is nog niet bekend hoe de spin in het keukenkastje terecht is gekomen.

LiYwCR.jpg

Icr1i1.JPG

P6BIyd.JPG

JuGMdn.JPG

QGF7d8.JPG

NUze7a.jpg