Hond blaft buurt wakker in de vroege ochtend
Den Haag – Vanochtend rond 04.30 uur heeft de politie een hond bevrijd uit een geparkeerde auto aan het Catharinaland.
De hond had in de vroege ochtend de buurt wakker geblaft, waarop omwonenden de politie belden. Agenten kwamen ter plaatse en probeerden meerdere keren contact te krijgen met de eigenaar van de auto, maar dat lukte niet.
Uiteindelijk besloten zij een ruit van het voertuig in te slaan om het dier uit de benarde situatie te bevrijden. Terwijl de politie wachtte op de komst van de dierenambulance, arriveerde de eigenaar alsnog bij de auto.
Na een stevige discussie gaven de agenten de hond terug aan de eigenaar. De politie heeft aangegeven het incident verder te onderzoeken. Mogelijk krijgt deze zaak nog een staartje voor de eigenaar.
Met de huidige zomerse temperaturen benadrukt de politie dat het levensgevaarlijk is om huisdieren of kinderen achter te laten in een afgesloten voertuig. Ziet u een dergelijk geval, bel dan direct 112.