Twee auto's beschadigd nadat boom omvalt

Den Haag - Vrijdagavond moest de brandweer in actie komen nadat een boom in de Acaciastraat was omgevallen.


Niemand raakte gewond, wel kwam de boom deels op twee geparkeerde auto's terecht. Deze liepen daarbij forse schade op.

De brandweer liet ook een hulpverleningsvoertuig komen. Dit voertuig beschikt over zwaarder materieel en gereedschap, waaronder grotere kettingzagen om omgevallen bomen mee te zagen.

Het voorval trok veel bekijks van omwonenden. Om mensen op afstand te houden tijdens de zaagwerkzaamheden werd een lint gespannen om werkruimte te creëren.

De brandweer heeft de boom eerst gestabiliseerd vanwege het gewicht van de boomstronk. Vervolgens werd de boom strategisch in stukken gezaagd en van de auto's en de straat verwijderd.

Na ongeveer een uur waren de werkzaamheden afgerond en konden de brandweerlieden terugkeren naar de kazerne.

fpBMrh.JPG

J1doJw.JPG

7l8fCR.JPG

8vHS62.JPG

pmtbW3.JPG

KwWVMu.JPG

9VMH8s.JPG

sQcVIk.JPG

u3mFvn.JPG

fBJtv5.JPG

ri7I70.JPG

qUw6Cz.JPG

mYhZzB.JPG

B8eJrf.JPG

1iibXt.JPG

3QBz1a.JPG

vhN6T8.JPG