Auto over de vangrail op de A4 | Regio15.nl

Auto over de vangrail op de A4

20130806-a4-kopt-IMG 9630Den Haag - Een personenauto is vanmorgen bij een eenzijdig ongeval op knooppunt Ypenburg, over de vangrail van de A4 geschoten.


De bestuurder reed over de verbindingsweg van de A4 naar de A13, toen deze ongeveer ter hoogte van hectometerpaal 48,2 door nog onbekende oorzaak de macht over het stuur verloor. De auto schoot over de linker vangrail, reed tegen een lichtmast en kwam bijna tegen een verkeersbord tot stilstand.

Op basis van de binnengekomen meldingen, werden naast een ambulance ook de brandweer en de traumahelikopter gealarmeerd.

Eenmaal ter plaatse bleek het allemaal mee te vallen. De inzittenden waren reeds zelfstandig uit het voertuig gekomen. Er is weliswaar één inzittende door het ambulancepersoneel onderzocht, maar die hoefde niet naar het ziekenhuis. De brandweer heeft geen dienst verricht.

Er zijn tijdelijk twee rijstroken afgesloten geweest. Nadat een berger de auto had afgevoerd, is één rijstrook afgesloten gebleven in verband met de demontage van de lichtmast.

Foto's: Ruben van Essen

w-IMG 9631

w-IMG 9615

w-IMG 9618

w-IMG 9619

w-IMG 9621

w-IMG 9624

w-IMG 9630

w-IMG 9633

w-IMG 9635

w-IMG 9638

w-IMG 9642

w-IMG 9648