Tramverkeer Rijswijk ontregeld door auto's op het spoor | Regio15.nl

Tramverkeer Rijswijk ontregeld door auto's op het spoor

Rijswijk - De tramlijnen 15 en 17 hadden vanavond te maken met stremmingen vanwege auto's op het spoor.


Vrijwel tegelijkertijd reden op de Laan van Hoornwijck/Laan van Oversteen en de Burgemeester Elsenlaan auto's het vrije tramspoor op.

Op de Laan van Hoornwijck had dat als consequentie dat tramlijn 15 daar in beide richtingen tijdelijk gestremd stond.

Nadat berger Vreugdenhil de auto vlot had getrokken, kon de automobilist zijn weg vervolgen en was de stremming van lijn 15 ten einde.

(De tekst gaat verder na de eerste serie foto's)

SDDnna.JPG

k2kWRt.JPG

Gz97Uf.JPG

SMLBqF.JPG

uBWIyk.JPG

De stremming op de Burgemeester Elsenlaan had meer voeten in de aarde. De automobilist was op de vrije trambaan een stukje doorgereden en de auto liep veel schade op.

Hier was tramlijn 17 de dupe en in beide richtingen gestremd.

Nadat berger Vreugdenhil klaar was op de Laan van Hoornwijck kon deze aan de slag op de Burgemeester Elsenlaan. Daar is de auto van het tramspoor getrokken en is de auto afgevoerd.

Pas dan kon ook hier het tramverkeer weer doorgang vinden.

Bij beide ongevallen zijn geen gewonden gevallen.

omdGxf.JPG

IhwJ4c.JPG

WVqrBn.JPG

2K8r3K.JPG

iYLyAx.JPG

TzQ7hf.JPG

IBi5NC.JPG

fSXMZq.JPG

3pnPlA.JPG

6dxp5y.JPG

CUKeou.JPG