Alcomobilist veroorzaakt veel schade bij aanrijding op de Leyweg
Den Haag - In de nacht van zaterdag op zondag is een dronken automobilist tegen een geparkeerde auto gebotst op de Leyweg.
Een bestuurder is met zijn auto tegen twee geparkeerde auto’s aangereden.
De botsing was zo hevig dat het wiel van één van de geparkeerde auto’s volledig afbrak. Door de klap is één van de geparkeerde auto’s vervolgens doorgeschoven en tegen een andere geparkeerde auto gebotst.
In totaal zijn er drie geparkeerde voertuigen beschadigd geraakt.
De bestuurder van de veroorzakende auto bleek onder invloed van alcohol. Na een blaastest bleek hij te veel te hebben gedronken. Hij is daarop aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.
De Leyweg is gedeeltelijk afgesloten geweest voor het verkeer. Hulpdiensten hebben het ongeval verder afgehandeld en het verkeer in goede banen geleid. De betrokken voertuigen zullen meegenomen worden door een bergingsbedrijf.