Drie rijstroken dicht na ongeval op A4 bij Leidschendam

Leidschendam - Na een ongeval op de A4 tussen Leiden en Den Haag is een voertuig ondersteboven tot stilstand gekomen.


Even na half tien kwamen twee voertuigen net na de samenvoeging van de hoofd- en parallelrijbaan met elkaar in botsing. Door de aanrijding kwam een zwarte Volkswagen hierbij ondersteboven op de rijbaan terecht, een witte Ford kwam een kwartslag gedraaid op de vluchtstrook tot stilstand.

Een ambulance uit de regio Hollands-Midden kwam ter plaatse ter controle van de inzittenden. Agenten en weginspecteurs van Rijkswaterstaat hebben met voertuigen rijstroken afgezet.

Door het ongeval ontstond er een flinke file. Vanuit de verkeerscentrale van Rijkswaterstaat zijn direct rode kruizen geplaatst; verkeer vanaf de parallelrijbaan diende de N434 op te rijden, op de hoofdrijbaan bleef nog één rijstrook beschikbaar.

De N434 richting het zuiden was ook zodanig afgesloten dat verkeer aan het einde van de tunnel alleen linksaf richting Roelofarendsveen kon afslaan, en niet in de richting van het ongeval.

Omdat de capaciteit van de weg beperkt is, kreeg verkeer vanuit de richting Amsterdam het advies om via de A44 richting Den Haag/Rotterdam te rijden. De vertraging op de A4 liep op tot ongeveer een uur.

Een berger heeft de auto's van de A4 weggesleept waarna een zgn. 'ZOAB-reiniger' de brokstukken en vloeistoffen heeft verwijderd. De weg is rond half twaalf weer vrijgegeven.

c197HE.JPG

jaNDkG.JPG

A7SBKJ.JPG

NHHHuV.JPG

DSraTc.JPG

5Fc4kO.JPG

RjkeLx.JPG

yH5tXE.JPG

NdIOLY.JPG

j1T1gN.JPG

7RCTyG.JPG

wtYTxq.JPG