Man pleegt overval op Blokker
Wateringen -Een gewapende man heeft vanavond de Blokker op het Plein overvallen.
Net na sluitingstijd, omstreeks vijf over negen, bedreigde een gemaskerde man het personeel met een vuurwapen. Het personeel ziet snel kans naar buiten te rennen, waarna ook de overvaller niet veel later er rennend vandoor gaat zonder buit. Het is onbekend hoe de man vervolgens is weggekomen.
De dader wordt omschreven als een blanke man van rond de 1m85 lang, normaal tot slank postuur, gekleed in een groene jas en met een zwarte muts op.
De politie, waaronder politiemensen met kogelwerende vesten aan, startte onmiddellijk na de melding een ware klopjacht naar de man in de omgeving van de winkel. Daarbij werden onder andere een helikopter en politiehonden ingezet.
Het personeel van de winkel raakte geëmotioneerd door de gebeurtenissen en werd in een buurwinkel opgevangen. Daar konden ze even op adem komen.
Het is nog niet duidelijk of de overvaller daadwerkelijk wat heeft buitgemaakt.
Getuigen worden verzocht te bellen met 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan 0800-7000.
Video: Tim de Kleijn
Foto's: Tim de Kleijn, Danny Botman, Nick van der Toorn