Bewoner in gevecht met inbrekers
![SportlaanKop SBF 3211](images/2013/08/15/SportlaanKop_SBF_3211.jpg)
![t-Sportlaan SBF 3228](images/2013/08/15/t-Sportlaan_SBF_3228.jpg)
Buren hoorden vanmiddag rond half drie vechtende mensen en glasgerinkel achter een woning aan de Sportlaan. Zij aarzelden geen moment en belden de politie.
Bij aankomst van de politie bleek dat de bewoner van het pand twee inbrekers had betrapt in de woning en met hen in gevecht was geraakt. Een van de inbrekers was daarbij door een ruit gegaan en was licht gewond geraakt. De bewoner wist hem tot de komst van de politie vast te houden.
De andere inbreker heeft het hazenpad gekozen.
De politie heeft de gewonde inbreker aangehouden. Nadat deze door de verpleegkundige van de motorambulance was behandeld aan diens verwondingen, is de man afgevoerd naar het bureau.
De politie heeft met verschillende eenheden in de omgeving gezocht naar de gevluchte inbreker. Hierbij zijn ook politiehonden en een politiehelikopter ingezet. Ondanks alle effort is deze man nog niet aangehouden.
Het gaat om een man van vermoedelijk Oosteuropese afkomst van eind in de 30 jaar met kort, donker haar. Hij droeg een donker grijs vest en zat mogelijk onder het bloed. Getuigen kunnen bellen met 0900-8844. Liever anoniem: bel dan met 0800-7000.
Video: Ivar Gieles
Foto's: Ivar Gieles en Sander Paardekooper
Een auto die door de speurhonden werd aangewezen als 'verdacht' bleek na onderzoek van een man die in de buurt aan het sporten was; hij mocht zijn auto dus weer meenemen.