![](/images/2019/03/18-Gallery/Incident-9321/NjiOA6.jpeg)
![](/images/2019/03/18-Gallery/Incident-9321/NjiOA6.jpeg)
![](/images/2019/03/18-Gallery/Incident-9321/NjiOA6.jpeg)
Verhoogde waakzaamheid na gebeurtenissen Utrecht
Den Haag - Uiteraard zijn de diensten vandaag extra waakzaam, na de gebeurtenissen in Utrecht.
Op zich wordt bijvoorbeeld het Binnenhof altijd al bewaakt, maar er zijn nu -zichtbaar en onzichtbaar- extra eenheden ter plaatse die eventueel kunnen ingrijpen als er wat gebeurt. Op en rond het Binnenhof staan zwaar bewapende medewerkers van de marechaussee, en extra politiemensen.
Update 14:30: De politie Utrecht heeft een foto van de mogelijke dader Gökman Tanis vrijgegeven. Gezien de tijd die inmiddels verstreken is, is het mogelijk dat de man inmiddels in de regio Den Haag (of waar dan ook in Nederland) is.
Update 18:40: de politie maakt bekend dat de hoofdverdachte (37) van de aanslag is aangehouden.
Foto's: Gabi Gonzalez
Omstreeks half vier kreeg de politie een melding van een onbeheerde koffer op het Plein. Hierdoor werd uit voorzorg het Plein ontruimd. Na onderzoek door de politie bleek de koffer leeg te zijn. Het Plein werd daarop weer vrijgegeven.(Foto's: Nicky Pronk)