Opnieuw ramkraak bij juwelier aan de Dierenselaan
Den Haag - Er heeft vannacht opnieuw een ramkraak plaatsgevonden bij een juwelier aan de Dierenselaan.
In de nacht van dinsdag op woensdag heeft er een ramkraak plaatsgevonden op ATA juweliers.
Tegen het rolluik van de juwelier staat een aangedrukte metalen rol container.
Na de ramkraak is de auto die werd gebruikt op de Dierenselaan in brand gestoken. De brandweer kwam ter plaatse en heeft de brand snel kunnen blussen.
Omdat de auto 'hybride' is heeft bergingsbedrijf Vreugdenhil de auto in een speciale waterdompelcontainer.
Agenten hebben ter plaatse een Plaats Delict (PD) afgezet met politielint. Er werden twee woningen ontruimd.
Medewerkers van de Forensische Opsporing (FO) en rechercheurs doen uitgebreid onderzoek.
Of er buit is gemaakt bij de ramkraak is nog niet bekend. Er zijn voor zover bekend nog geen aanhoudingen verricht.
De politie laat op social media weten dat er na de ramkraak twee verdachten zijn gevlucht op een (motor)scooter in de richting van de Nunspeetlaan.
Er werd in februari 2020 ook al een ramkraak gepleegd op dezelfde juwelier. Het AD schreef toen dat deze juwelier voor de vierde keer doelwit was van juwelenrovers.
Video: Ingezonden via WhatsApp-tiplijn (0615151502)
Video: Daan van den Ende
Foto's: Daan van den Ende