Explosie bij woning van flat aan de Lisztstraat | Regio15.nl

Explosie bij woning van flat aan de Lisztstraat

Delft - Donderdagochtend heeft er een explosie plaatsgevonden bij een woning van een galerijflat aan de Lisztstraat. 


Bewoners van de galerijflat laten weten dat zij omstreeks 5:15 uur een gigantische knal hebben gehoord. Meerdere ramen van een woning op de elfde verdieping zijn door de explosie kapot gegaan. Ook is er bij die woning een gat te zien in de gevel.

Enkele bewoners zijn na de explosie naar buiten gegaan. Ze geven aan erg geschrokken te zijn. 

De brandweer is ter plaatse en doet een nacontrole. Ook is de Teamleider Explosieven Veiligheid (TEV) ter plaatse gevraagd. Niemand raakte gewond.

Omdat de hulpdiensten in eerste instantie rekening hielden met een gasontsnapping, is de omgeving korte tijd ontruimd geweest. Al snel bleek duidelijk dat er daar geen sprake van is.

Agenten hebben een gedeelte van de galerij op de elfde verdieping afgezet met politielint. Rechercheurs en medewerkers van de Forensische Opsporing (FO) gaan onderzoek verrichten. 

Volgens een woordvoerder van de politie Den Haag is er nog niemand aangehouden. 

In april 2021 werd er in diezelfde Lisztstraat een mogelijk explosief gevonden. De Explosieven Opruimingsdienst (EOD) kwam toen ter plaatse. Na onderzoek bleek het loos alarm.

Update 12.30 uur: kijk hier voor het persbericht van de politie over dit incident.

Beeld: Daan van den Ende

Regio15 iPad Actie 2023

hNlexw.JPG

iGjT5W.JPG

H33vLz.JPG

Z5ZcTn.JPG

3ubeva.JPG

VIYEpv.JPG

l510mr.JPG

et1ylU.JPG

K6wdTw.JPG