Boze man zet De Hunselaer op stelten

Honselersdijk - Woensdagmiddag is aan De Hunselaer melding gemaakt van een gaslucht in een bovenwoning.


Vanwege het explosiegevaar zijn omstanders op afstand gehouden.

Volgens een woordvoerder van de politie ging het om een persoon in de woning met verward gedrag. De man zou door te dreigen met het opendraaien van de gaskraan hebben willen voorkomen dat hij uit huis werd gezet. Ook heeft hij geprobeerd om zijn huisraad (en daarmee de woning) in brand te steken.

De brandweer heeft in totaal elf omliggende woningen ontruimd, en bleef daarna standby om in te kunnen grijpen als de woning zou exploderen of in brand zou vliegen. De politie schaalde ook op, en liet onder meer een politieonderhandelaar en hondengeleiders alarmeren. 

Westland Infra kwam ter plaatse om het gas af te sluiten. Ook waren i.v.m. de ontruiming al een deurwaarder en een verhuisbedrijf aanwezig.

Hulpdiensten hebben na enige tijd de woning betreden, maar troffen binnen niemand meer aan. In de woning bleek wel huisraad te hebben gebrand; de brandweer heeft dit naar buiten gebracht en nog even nageblust.

Nadat de situatie onder controle was, is de woning overgedragen aan de politie. De politie is inmiddels op zoek naar de voormalig bewoner van de woning.

y8GL4h.JPG

fXNK8G.JPG

tWal98.JPG

B3vLuV.JPG

NZ79SO.JPG

IbZyw9.JPG

UlVPej.JPG

itBMDL.JPG

Ckvynh.JPG

fvw3N8.JPG

cWNOAR.JPG

6uoGwj.JPG

uJOfa6.JPG

jPREYR.JPG

BBGnWw.JPG