Twee mannen aangehouden na inbraak in bestelbus
Delft - De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag twee mannen aangehouden na een inbraak in een bestelbus op een parkeerplaats aan de Mandelastraat in Delft. Meerdere bestelbussen en een grote hoeveelheid goederen zijn in beslag genomen.
Vlak na middernacht kwam de melding binnen, waarna meerdere politie-eenheden naar de parkeerplaats werden gestuurd. Ook speurhonden en een politiehelikopter werden ingezet bij de zoektocht naar de verdachten.
Agenten troffen op het terrein vier bestelbussen aan, waarvan drie met Belgische kentekens en één met een Nederlands kenteken. De achterdeuren van de bestelbus met het Nederlandse kenteken bleken te zijn opengebroken. In de laadruimte stonden tientallen kartonnen dozen met een vooralsnog onbekende inhoud.
In de omgeving werden twee mannen aangehouden. In de bosjes troffen agenten daarnaast inbrekerswerktuig aan. De twee verdachten zijn overgebracht naar het politiebureau en worden verhoord.
De politie heeft de betrokken voertuigen en goederen veiliggesteld en doet verder onderzoek naar de zaak.