Gewonde bij steekpartij in telecomwinkel Hoefkade

Den Haag - Vanavond is één persoon gewond geraakt bij een steekpartij in een telecomwinkel op de Hoefkade.


De melding van de steekpartij kwam rond kwart voor acht binnen bij de meldkamer van de politie.

Meerdere eenheden van de politie, de ambulancedienst en de traumahelikopter met het Mobiel Medisch Team uit Amsterdam werden opgeroepen. De inzet van de traumahelikopter is later afgemeld.

De woordvoerder van de politie laat weten dat in of bij een telecomwinkel een ruzie/vechtpartij is geweest waarbij een slachtoffer mogelijk gestoken zou zijn.

Het slachtoffer is na het incident weggelopen in de richting van de hoefkade. Even verderop op de Hoefkade is hij door ambulancepersoneel behandeld en voor extra controle zonder spoed (A2) naar het ziekenhuis vervoerd.

Er zijn twee plaatsen delict (PD's) afgezet. In het straatje waar het slachtoffer is aangetroffen, ligt een lang bloedspoor op straat. De politie is nog op zoek naar de verdachte en doet onder andere een buurtonderzoek. 

Video: Sander Paardekooper

Foto's: Sander Paardekooper en Dean de Bood

3flluR.jpg

xwLiKl.JPG

g6WiEk.JPG

QfkGfV.JPG

tzzjMG.JPG

UtD3BF.jpg

c0Vpgf.jpg

6Rq417.jpg

RXWFT5.JPG

SSNCky.jpg

6O3O37.JPG

8M0AiH.jpg

7OJPtn.jpg

INreHG.JPG

vDGi0L.JPG

a1RZSN.JPG