Steekpartij zorgt voor politie-inzet in Rijswijk
Rijswijk - Zaterdagmiddag vond er een steekpartij plaats op de Steenvoordelaan. Een persoon raakte gewond.
De politie en twee ambulances werden met spoed naar de locatie gestuurd. Ook het MMT werd gealarmeerd om met de traumahelikopter vanuit Amsterdam ter plaatse te komen.
Het slachtoffer van de steekpartij werd ter hoogte van het Rijswijks Lyceum aangetroffen, die op dat moment gesloten was.
Na de eerste hulpverlening is de ambulance met spoed vertrokken naar het ziekenhuis. De komst van het MMT werd niet afgewacht, dus deze is aanvliegend afgemeld. Een politieauto reed achter de ambulance aan naar het ziekenhuis.
De politie verliet ook snel de plek waar het slachtoffer werd aangetroffen, op die plek werd geen plaats delict afgezet.
Ongeveer 250 meter verderop in de straat stonden agenten voor een appartementencomplex. Mogelijk dat het steekincident daar had plaatsgevonden. De politie heeft een verdachte aangehouden.
De politie heeft de zaak in onderzoek.








