Auto op de kop in sloot langs Oostpoortweg; bestuurder gevlucht | Regio15.nl

Auto op de kop in sloot langs Oostpoortweg; bestuurder gevlucht

Delft - Vannacht rond één uur is een auto van de weg geraakt en op zijn kop in een sloot terecht gekomen langs de Oostpoortweg in Delft.


Een aantal langsfietsende studenten was getuige van het incident en besloot direct in te grijpen. Een van de studenten sprong de sloot in om de bestuurder te helpen. Dankzij hun snelle optreden kon de bestuurder uit het voertuig worden gered.

Na zijn redding zei de automobilist tegen een van de studenten dat hij niet gepakt mocht worden en sloeg vervolgens op de vlucht. Wat de automobilist op zijn kerfstok had, is nog niet duidelijk.

De politie en brandweer kwamen massaal ter plaatse. Terwijl de brandweer de auto uit de sloot takelde en duikers de sloot doorzochten, heeft de politie in de omgeving naar de bestuurder gezocht. De hulpdiensten hebben ondanks hun inspanningen de voortvluchtige niet kunnen vinden.

Beeld: Daan van den Ende

g5Zqo0.JPG

djL1yI.JPG

AD12AP.JPG

i6PNJd.JPG

c0zBYi.JPG

TGD7q5.JPG

Y9aZlD.JPG

1kLPtu.JPG

RdCD7g.JPG

53T78M.JPG

vlA6RI.JPG

RCIvG2.JPG

qUmbB8.JPG

2UsN3G.JPG

DbwgW0.JPG

lHioyh.JPG

CynZeO.JPG