Auto te water op de Florence Nightingalelaan
Zoetermeer - Dinsdagavond is op de Florence Nightingalelaan een voertuig te water geraakt.
Het ongeval gebeurde rond tien voor half elf. De auto is door onbekende oorzaak te water geraakt. Dat gebeurde kennelijk met een dusdanige snelheid dat de auto zo'n 30 a 40 meter is afgedreven.
De inzittende weigerde in eerste instantie hulp, maar werd uiteindelijk door de politie uit het water gehaald.
Brandweerduikers hebben een lier vastgemaakt aan de voorkant van een brandweerwagen en hebben zo de auto naar de kant getrokken. Het voertuig is later door de hulpverleningsvoertuig van brandweer Gouda weer op de kant geplaatst.
De inzittende is door ambulancepersoneel onderzocht en is daarna zonder spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De inzet van de traumahelikopter met het MMT, die in eerste instantie was opgeroepen, werd boven het incident geannuleerd.
