Zoekactie in water na vondst kleding
Zoetermeer - De laatste dagen lijkt het in de regio Haaglanden schering en inslag met het onbeheerd achterlaten van allerlei goederen langs en in het water.
De daarvoor verantwoordelijke personen realiseren zich niet dat daardoor de hulpdiensten regelmatig worden gedwongen om (achteraf gezien) onnodige inzetten te plegen.
Vandaag was daarop geen uitzondering. Langs het water aan de Juliana van Stolberglaan, nabij het station Delftsewallen, werd rond half twaalf vanochtend een setje kleding gevonden met wat persoonlijke spulletjes. Een vondst die het ergste deed vermoeden. Daarom werd een aantal brandweereenheden met prio 1 ter plaatse gestuurd. Omdat er sprake was van een relatief groot zoekgebied, was de brandweer genoodzaakt beide gealarmeerde duikteams in te zetten en moest worden opgeschaald naar 'middel waterongeval'.
Na ruim een half uur zoeken was er geen slachtoffer in het water aangetroffen en zijn de voertuigen teruggekeerd naar hun kazerne. Dat gold ook voor de ambulance, die op voorhand ter plaatse was gekomen.