Hennepkwekerij in kruipruimte | Regio15.nl

Hennepkwekerij in kruipruimte

Den Haag - Een werknemer van een bedrijf aan de Laan van Ypenburg ontdekte woensdag 18 mei in een kruipruimte onder het bedrijf een hennepkwekerij. Hj belde direct de politie die een onderzoek instelde.

De agenten zagen dat in de vloer een gat was gezaagd waardoor de daaronder gelegen ruimte betreden kon worden. Daar bleek een hennepkwekerij te zijn opgericht. De planten waren vermoedelijk net geoogst, de politie nam de hele kwekerij met bijbehorende apparatuur in beslag. Uit onderzoek bleek dat de stroom illegaal werd afgetapt van de verhuurder. De politie stelt een onderzoek in naar de identiteit van de 'kweker(s). '

De politie wijst nadrukkelijk op het gevaar van hennepkwekerijen. Vaak wordt er illegaal stroom afgetapt, wat kan leiden tot brandgevaarlijke situaties. Heeft u vermoedens van een kwekerij bij u in de buurt dan vragen wij u contact op te nemen met de politie via 0900-8844. Wilt u uw melding anoniem doorgeven, bel dan met de meldlijn 'Meld Misdaad Anoniem' via 0800-7000.

 


Powered by Finanznachrichten