Getuige mishandeling jogger gezocht | Regio15.nl

Getuige mishandeling jogger gezocht

Den Haag - De politie in Scheveningen is op zoek naar een jogger die vermoedelijk getuige is geweest van een mishandeling op de Conradkade, zaterdag 28 mei omstreeks 09.00 uur.

Een 33-jarige Haagse was zaterdagmorgen aan het hardlopen toen zij op de Conradkade twee mannen op de weg zag staan met grote sporttassen. Toen zij de mannen wilde passeren, haalde één van hen uit het niets naar haar uit. De vrouw wist de klap te ontwijken, maar kwam daardoor ten val. Terwijl ze op de grond lag, werd ze door de tweede man in haar middel geschopt. De vrouw wist op te staan en te vluchten, terwijl de man die haar had geprobeerd te slaan, zijn 'maatje' probeerde tegen te houden.

Agenten stelden een onderzoek in de omgeving in naar de twee mannen, maar troffen hen in eerste instantie niet meer aan. Toen de echtgenoot van het slachtoffer drie kwartrier later de mannen plotseling in een tramhalte op de Conradkade zag zitten, belde hij opnieuw de politie. Hierop konden de agenten de twee mannen, Polen van 28 en 29 jaar, aanhouden. Zij zijn ingesloten in het politiebureau. Zij bleken na de mishandeling van de vrouw nog een zwerver te hebben geslagen, deze wilde geen aangifte doen.

In verband met de zaak, is de politie op zoek naar een jogger, die ten tijde van de mishandeling van de Haagse ook op de Conradkade liep. Hij is zeer waarschijnlijk getuige geweest van de mishandeling en is vermoedelijk doorgelopen toen hij zag dat de vrouw aan haar belager wist te ontsnappen. Het ging om een man in de leeftijd van 50 tot 60 jaar oud die nog gestopt is aan de overzijde van de weg.

Bent of kent u deze jogger of ben u zelf getuige geweest van de mishandeling? Neemt u dan contact op met Bureau Scheveningen via nummer 0900-8844.


Powered by Steuernachrichten