De politie houdt verdachten aan na vernielingen en zoekt getuigen
Wassenaar - De politie hield zaterdagavond 4 juni op de Dr. Mansveltkade 19-jarige man uit Ewijk aan nadat hij een bromfiets vernield had.
Op de Lange Kerkdam hield de politie vervolgens een 17-jarige jongen aan die metalen beschermbeugels van bomen uit de grond had getrokken en vernielde. Tegen beide verdachten is proces-verbaal opgemaakt.
Afgelopen weekend werd de politie Wassenaar geconfronteerd met een uitzonderlijke hoeveelheid vernielingen in de gemeente. Zo werden er in de nacht van zaterdag 4 op zondag 5 juni twee abri’s van een bushalte vernield, één op de Backershagenlaan en één op de Papegaaienlaan. Een ruit van paviljoen “Zonnehof” Duinrellweg werd ingegooid met een fietsenrek en op de Wiegmanweg werd een spiegel van een auto afgetrapt. Op de Konijnenlaan werd tuinverlichting van een hekwerk vernield.
Bent u van de overige vernielingen getuige geweest, of weet u wie de dader(s) zijn? Bel de recherche politie Wassenaar op 0900-8844 of anoniem 0800-7000.
Powered by Versicherungsvergleich