Mogelijke verdachte mishandeling meldt zich
Den Haag - Een 24-jarige man uit Den Haag die mogelijk betrokken is geweest bij een mishandeling van twee politieagenten heeft zich zaterdag 18 juni om 15.25 uur bij de politie gemeld. De recherche onderzoekt zijn betrokkenheid.
Twee agenten wilden op zaterdag 18 juni om 01.30 uur een bestuurster op de Schenkkade een blaastest afnemen toen zij werden gehinderd door drie mannen. Eén van de mannen mishandelde de twee agenten. Na de mishandeling vluchtten de mannen weg. Hoewel zich nu iemand gemeld heeft bij de politie is de recherche nog steeds op zoek naar getuigen van het incident.
Bent u getuige geweest van deze mishandeling of heeft u informatie die de politie kan helpen bij het opsporen van de dader(s)? Neemt u dan contact op met de recherche van politiebureau Overbosch via 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem op nummer 0800-7000.
Powered by Versicherungsvergleich