Politiedag: Bureau Scheveningen opent deuren | Regio15.nl

Politiedag: Bureau Scheveningen opent deuren

Den Haag - Zaterdag 8 oktober is de Politiedag. Politiebureau Scheveningen opent van 10.00 tot 16.00 uur haar deuren voor bezoekers. Jong en oud is welkom om een kijkje in de keuken van de politie te nemen.


Preventieteam woninginbraken
Op het preventieplein kunt u informatie en preventietips vinden hoe u woninginbrekers buiten de deur kunt houden en hoe u uw auto of fiets het beste kunt achterlaten.

Piet Polies
Piet Polies komt een boef brengen, maar de boef ontsnapt. Help jij Piet Polies om de boef te vangen? Als jullie samen de boef weer hebben gevangen, leest Piet Polies een spannend verhaal voor. Piet Polies is omstreeks 10.00 uur op het bureau.

Burgernet
Tijdens de Politiedag is informatie verkrijgbaar over Burgernet en kunt u zich direct aanmelden. Met Burgernet helpt u de politie bij het opsporen van verdachten of het terugvinden van vermiste personen en gestolen voertuigen.

Bureau Levende Have en Forensische Opsporing
Hebt u niet genoeg aan alles wat u gezien heeft bij dit bureau? Dan kunt u ook een kijkje nemen bij Bureau Levende Have. Hier geven ze de hele dag demonstraties met politiehonden en -paarden. Of neem een kijkje in het lab van "CSI Haaglanden" bij Bureau Forensische Opsporing.

Meer informatie
Kijk voor meer informatie over de 'Politiedag' of voor programma’s van andere politiebureaus die zaterdag 8 oktober open zijn op: www.politie.nl/haaglanden.

Politiebureau Scheveningen is tijdens de 'Politiedag' telefonisch bereikbaar via 0900 - 88 44. Ook de noodhulp blijft die dag gewoon doorgang vinden. Indien mensen aangifte willen doen, is het advies dat niet tijdens de open dag te doen, maar bijvoorbeeld later in de week of via internet.

Lees dit bericht op de website: http://www.politiepersberichten.nl/haaglanden/bericht/77660/

Klik voor een grote versie:
1001_77660_1.jpg