Erfenis gestolen bij inbraak; politie zoekt getuigen | Regio15.nl

Erfenis gestolen bij inbraak; politie zoekt getuigen

Den Haag - Bij een inbraak in een woning aan de Torenvalklaan gingen inbrekers er dinsdag 24 januari vandoor met sieraden ter waarde van ongeveer 20.000 euro. De bewoner had de sieraden van zijn overleden ouders net die dag opgehaald.


Gewaarschuwde agenten troffen in de woning een grote puinhoop aan. Alle kamers en kasten waren doorzocht. De inbrekers zijn via de achterzijde de woning binnengekomen. Volgens de bewoner hebben de inbrekers behalve de tas met sieraden in ieder geval ook nog een laptop ontvreemd.

Getuigen gezocht
De politie is op zoek naar getuigen van deze woninginbraak, die dinsdag 24 januari heeft plaatsgevonden tussen 11.30 en 23.30 uur. Heeft u in of rondom deze tijdsperiode personen gezien die zich verdacht ophielden in de omgeving van de Torenvalklaan? Of heeft u andere informatie die de politie kan helpen bij het opsporen van de inbrekers? Neemt u dan contact op met de recherche van politiebureau Ypenburg/Leidschenveen via telefoonnummer 0900-8844. Blijft u liever anoniem, belt u dan met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.