Losgekoppelde computers vergeten, politie zoekt getuigen
Den Haag - Een 72-jarige man schrok in de nacht van maandag 2 op dinsdag 3 juli rond 01.00 uur wakker en ontdekte hij er zojuist was ingebroken in zijn - aan zijn slaapkamer grenzende – kantoor op de Paul Krugerlaan in Den Haag.
De man werd rond 01.00 uur wakker van een geluid en merkte op dat er licht brandde in het pand. Hij besloot even rond te kijken en kwam er al snel achter dat er was ingebroken. De dader(s) namen een geldbedrag weg. Ook koppelden ze meerdere computers los van alle kabels en zette deze klaar voor vertrek. Echter zijn deze nooit meegenomen.
Tips? Bel de politie!
De dader(s) is/zijn via de achterkant van het gebouw binnengekomen. Om hierbij te kunnen, moeten de daders over een schutting zijn geklommen van de buren. Heeft u deze nacht iets opvallends gezien? Of heeft u informatie die de politie kant helpen bij het opsporen van de dader(s)? Neemt u dan contact op met de recherche van politiebureau De Heemstraat via 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem op nummer 0800-7000.