Agenten stoppen snelheidsduivel
Den Haag - Surveillerende agenten zagen maandag 20 augustus een scooter met zeer hoge snelheid voorbij rijden in de Ockenburgstraat.
Rond 16.00 uur reed de motorscooter met een snelheid van ongeveer 100 kilomter per uur richting Kijkduin. De agenten gingen er achteraan.
De bestuurder van de scooter negeerde het stopteken van de politie en voerde zijn snelheid verder op. Op de Laan van Meerdervoort reed hij zelfs 130 kilometer per uur. Bovendien negeerde hij de rode verkeerslichten. Motoragenten die in tegengestelde richting stonden, wisten de scooterrijder uiteindelijk te stoppen op de Laan van Meerdervoort.
De 22-jarige bestuurder is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Vanwege zijn extreem hoge snelheid en het negeren van het rode verkeerslicht is zijn scooter in beslag genomen en zijn rijbewijs ingevorderd.