Eva-team spoort veroordeelde op | Regio15.nl

Eva-team spoort veroordeelde op

Den Haag - Vrijdag 26 oktober om 08:05 uur werd op de Moerweg door leden van het special politieteam van politie Haaglanden (EVA-team) dat onderzoek doet naar gezochte veroordeelden een 45-jarige Hagenaar aangehouden.


Dit ter zake van een door de rechtbank te Den Haag herroepen voorwaardelijke invrijheidstelling wegens het niet naleven van de daaraan verbonden voorwaarden voor een strafduur van 90 dagen vrijheidsstraf.

De man was in veroordeeld ter zake van een gewapende overval tot 45 maanden gevangenisstraf. Hij was sinds januair 2011 op vrije voeten gesteld met VI met voorwaarden. De man is ingesloten.

Het zogenoemde EVA-team (Executie Vonnissen Afgestraften) richt zich op veroordeelden die nog een straf uit moeten zitten. Het team kijkt vooral naar de ‘grote vissen’, gesignaleerden die vermoedelijk hun geld verdienen in de criminaliteit.