Leidschendammer verdacht van straatroof | Regio15.nl

Leidschendammer verdacht van straatroof

Leidschendam - Een 19-jarige Leidschendammer meldde op woensdag 31 oktober omstreeks 19.30 uur, dat hij beroofd was.


De man werd in de tram nabij de halte aan De Haar aangesproken door een persoon, die hem om een bankbiljet van 10 euro vroeg. De Leidschendammer gaf hem het geld niet. Dit kwam hem duur te staan. Toen hij de tram bij de halte aan de Heuvelweg verliet, werd hij tegen een hek gedrukt en werd een bankbiljet uit één van zijn broekzakken weggenomen. Na de diefstal liep de berover weg in de richting van winkelcentrum Leidsenhage.

De politie wist aan de hand van het verstrekte signalement een 25-jarige Leidschendammer aan te houden. Hij werd ingesloten in het politiebureau en in verzekering gesteld.

Tips? Bel de politie!
Bent u getuige geweest van deze beroving of heeft u informatie die de politie kan helpen bij het onderzoek? Neem dan contact op met de recherche van politiebureau Leidschendam via 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem op nummer 0800-7000.