EVA-team Den Haag houdt twee mannen en een vrouw aan
Den Haag - Het EVA-team van de politie-eenheid Den Haag hield woensdag 30 maart in de vroege ochtend twee mannen aan van 27 en 19 jaar. Zij moeten nog een gevangenisstraf uitzitten van respectievelijk 120 en 104 dagen.
Tegen de 27-jarige Hagenaar was een arrestatiebevel uitgevaardigd omdat hij zich niet hield aan de voorwaarden die gesteld werden bij de tijdelijke invrijheidstelling. De 19-jarige Hagenaar moet nog 104 dagen uitzitten voor het overtreden van de opiumwet.
Hennepkwekerij
In de zoektocht naar een andere gesignaleerde veroordeelde werd binnen getreden in een woning aan de Copernicuslaan. De veroordeelde bleek niet op het adres aanwezig te zijn. Wel troffen agenten een hennepkwekerij aan met ongeveer 270 hennepplanten. Een 29-jarige vrouw die in het pand aanwezig was werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau voor verhoor.
EVA-team
Het zogenoemde EVA-team (Executie Vonnissen Afgestraften) richt zich op veroordeelden die nog een straf uit moeten zitten. Het team kijkt vooral naar de ‘grote vissen’, gesignaleerden die vermoedelijk hun geld verdienen in de criminaliteit.