Brand bij meubelmakerij aan de Galgeweg in Naaldwijk
Naaldwijk - Aan het einde van de middag is brand uitgebroken in een bedrijfsverzamelgebouw aan de Galgeweg.
De brand is ontstaan in meubelmakerij, in een voormalige glastuinbouwbedrijf dat tegenwoordig dienst doet als bedrijfsverzamelgebouw.
De melding van de brand kwam even na half zes binnen bij de meldkamer van de brandweer, nadat voorbijgangers de brand ontdekten ook een passerende ambulance heeft de brand bij de meldkamer gemeld. De ambulance is ter plaatse gebleven tot de brandweer aanwezig was, maar hoefde uiteindelijk geen dienst te doen.
Brandweereenheden van kazernes; Naaldwijk, Honselersdijk, De Lier en Loosduinen werden met spoed opgeroepen.
Rond kwart voor zeven schaalde de brandweer op naar 'middelbrand'.
Op voorhand was het 'groot watertransport' opgeroepen, maar de brandweer had de brand snel onder controle. Mede omdat aanwezige omstanders een eerste bluspoging hadden ondernomen.
De stichting Salvage zal de getroffen ondernemers bijstaan bij de verdere afhandeling van de schade.
Overigens was het niet de eerste keer dat het bedrijfsverzamelgebouw is getroffen door brand. Op 28 april en 13 juni 2021 waren er ook al branden in het gebouw.
Video: Ingezonden via de Regio15 tiplijn
Video en Foto's: Tim de Kleijn