Hond doodgebeten op het Isabellaland | Regio15.nl

Hond doodgebeten op het Isabellaland

Den Haag - Op het Isabellaland is vanavond een hond dood gebeten door een andere hond.


De bewuste hond heeft al een historie van bijtincidenten, en had daarom al een 'muilkorfgebod'. Dat betekent dat de hond buiten verplicht een muilkorf op moet. Maar vandaag heeft de hond blijkbaar 'het snuitje' wat als muilkorf moest dienen los weten te krijgen, en ging het weer fout.

Een maand geleden heeft deze hond op de Hofzichtlaan ook al een andere hond doodgebeten. Daarom heeft de politie besloten om het dier ditmaal in beslag te nemen. Om het dier naar een opvanglocatie te transporteren is de dierenambulance ter plaatse gekomen.

De hond zal worden beoordeeld, maar omdat het nu de tweede keer in een maand is dat deze hond een andere hond dood bijt, ligt het voor de hand dat het dier zal worden ingeslapen.

En voordat iedereen 'los gaat': hier staat ons standpunt t.a.v. reportages over bijtincidenten.

Foto's: Rene Hendriks

JGjIXz.jpg

MNJg8j.JPG

Wa itemdankzijtiplijjn

OgSWxL.jpg

ACa4AU.jpg

IMBx0K.JPG

Hua2J0.JPG